Pierwszy Małopolski Festiwal Programowania

Szanowni Państwo, w imieniu organizatorów przekazujemy informacje dotyczące "Pierwszego Małopolskiego Festiwalu Programowania":

I Małopolski Festiwal Programowania “Małopolska koduje” to tydzień 27.05 – 2.06.2017, w którym przewidziane są zajęcia otwarte podmiotów działających w obszarze programowania i nauczania programowania z terenu Małopolski. Odbędą się także wykłady promujące programowanie jako kompetencję przyszłości, spotkania z programistami, pokazy Virtual Reality i druku 3D. Działania te zbudują Mapę Inicjatyw, czyli mapę wydarzeń i miejsc oferujących zajęcia otwarte, która będzie prezentowana na stronie http://malopolskakoduje.pl/.

 

Zapraszamy także na imprezy towarzyszące MFP “Małopolska koduje”, odbywające się w tym czasie - konkurs Diversity 2017 Motorola, „Eksperyment Łańcuchowy” organizowany przez Wydział Fizyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, a także Eksperyment Global VR Classroom przeprowadzany w Zakładzie Technologii Gier UJ w ramach World Science Festival w Nowym Jorku.

 I Małopolski Festiwal Programowania „Małopolska koduje” to projekt realizowany przez Fundację Szkoła Medialna pod patronatem Małopolskiej Inicjatywy Cyfrowej Edukacji, przy wsparciu Województwa Małopolskiego.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: http://malopolskakoduje.pl/ oraz https://www.facebook.com/malopolskakoduje/"

Data opublikowania: 18.05.2017
Osoba publikująca: Krzysztof Bartosz