“Food for thought - thought for food” - warsztaty innowacyjności

9 marca 2017 r., godz. 15.30-19.30

Biuro Ericsson, ul. Bobrzyńskiego 12, Kraków

Chcesz zrobić coś dobrego? Wierzysz, że technologia może zmienić świat na lepsze? A przy tym wszystkim chcesz dowiedzieć się jak pracować nad innowacyjnymi rozwiązaniami i wygrać 25 000 euro?

Jeśli tak, zapraszamy Cię do udziału w warsztacie innowacyjności, podczas którego przybliżymy w jaki sposób przebiega process tworzenia idei – od zalążka pomysłu, po doszlifowanie gotowych już rozwiązań. Na spotkaniu pokażemy nowe sposoby pracy nad innowacjami, a także przedstawimy metody i narzędzia pomocne przy definiowaniu i weryfikowaniu pomysłów.

Podczas warsztatu będziemy pracować nad propozycjami rozwiązań, które będą mogły zostać zgłoszone do Ericsson Innovation Awards 2017 – międzynarodowego konkursu innowacyjności dla studentów (w tym również studentów studiów doktoranckich), w którym zwycięska drużyna otrzyma nagrodę o wartości 25 000 euro. Tegoroczna edycja konkursu zajmuje się problemem głodu na świecie („The Future of Food”) i szuka odpowiedzi na pytanie jak technologia może pomóc w radzeniu sobie z tym wyzwaniem. By wziąć udział w konkursie wystarczy zarejestrować swój zespół składający się z 2 do 4 osób i przedstawić swój pomysł. Oprócz nagród pienięcznych finaliści i półfinaliści konkursu otrzymają również szansę wsparcia ze strony ekspertów Ericsson podczas rozwijania swoich pomysłów.

Zgłoś się na warsztat już dziś!

https://ericssoncareerspoland.typeform.com/to/XR3eB7

O przyjęciu na warsztat decyduje kolejność zgłoszeń. Na zgłoszenia czekamy do 7 marca.

Więcej o konkursie Ericsson Innovation Awards dowiesz się tutaj: www.ericsson.com/innovationawards

PAULINA BIEDROŃSKA
Employer Branding & Talent Acquisition Specialist


Ericsson

Development Unit Network Products
Bobrzyńskiego 12, 30-348 Kraków, Poland
Office: +48 12 295 46 75
Mobile: +48 605 506 201

paulina.biedronska@ericsson.com
www.ericsson.com 

www.ericsson.com/careerspoland
Data opublikowania: 01.03.2017
Osoba publikująca: Krzysztof Bartosz