Oferta współpracy Działu Promocji UJ

Dział Promocji UJ nawiąże współpracę w celu administrowania aplikacją mobilną smartUJ.

Współpraca polegać będzie na utrzymaniu i rozwijaniu aplikacji smartUJ (oficjalna aplikacja mobilna Uniwersytetu Jagiellońskiego) wraz z jej backendem według zaleceń Działu Promocji UJ. Sprowadza się to do naprawiania znalezionych błędów i implementacji nowych potrzebnych funkcjonalności. Aplikacja mobilna stworzona została przy użyciu technologii Apache Cordova umożliwiającej implementację multiplatformowych hybrydowych aplikacji przy użyciu frontendowych technologii takich jak HTML, CSS, JS etc. Aplikacja dostępna jest na dwóch platformach: Android oraz iOS. Backend został napisany w PHP przy użyciu frameworka Laravel, do przechowywania danych wykorzystuje MySQL.

Wymagana znajomość technologii/narzędzi:
HTML, CSS, JS, jQuery, PHP, Laravel, composer, MySQL, git.

Nice to have:
Apache Cordova, Onsen UI, doświadczenie w budowaniu aplikacji dla systemów iOS i Android, doświadczenie w udostępnianiu aplikacji przez Sklep Play oraz App Store.

Oferujemy:
praca zdalna z domu, elastyczne godziny pracy, możliwość przeszkolenia wstępnego, sprzęt do testowania, współpraca od 1.04.2018 r.

Wymagane dokumenty:
- CV z listem motywacyjnym
- Oświadczenie z podpisem kandydata: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do  realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o  ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2014, poz. 1182 z  późniejszymi zmianami). 
Dokumenty w wersji elektronicznej prosimy przesyłać do dnia 07.03.2018 r. na adres: aplikacja@uj.edu.pl

 
 
Data opublikowania: 26.01.2018
Osoba publikująca: Krzysztof Bartosz