II edycja Mistrzostw Polski w Testowaniu Oprogramowania TestingCup 2014.

2-3 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie po raz kolejny odbędą się Mistrzostwa Polski w Testowaniu Oprogramowania.

Będzie to już druga próba wyselekcjonowania najlepszych testerów oprogramowania w Polsce. Pierwsze takie zmagania odbyły się we wrześniu 2013r. Wystartowało w nich ponad 100 testerów, którzy zmierzyli się z Mr Buggym – aplikacją stworzoną specjalnie na tą okazję. Organizatorzy zapowiadają, że tegoroczne dwudniowe Mistrzostwa przyciągną dwa razy większą ilość uczestników.
Mistrzostwa polegają na przetestowaniu aplikacji bazując na dostarczonej specyfikacji. Oprócz samej satysfakcji z wygranej, na uczestników czekają także atrakcyjne nagrody. Pula nagród w 2013 roku wynosiła 25 tysięcy złotych. Uczestniczyć mogą wszyscy, bez względu na doświadczenie w testowaniu, zarówno indywidualne osoby, chcące podjąć wyzwanie, jak i firmy, które chciałyby wydelegować swój zespół i przekonać się czy ich testerzy zasługują na miano Mistrzów. Zapisy ruszają już niedługo.
TestingCup to jednak nie tylko zawody testerskie, ale też prezentacje zarówno polskich, jak i zagranicznych prelegentów. Mogą w nich uczestniczyć zawodnicy oraz kibicujący im widzowie.
Zapraszamy do odwiedzenia strony Mistrzostw http://testingcup.pl/ oraz śledzenia wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/TestingCup.
 

Data opublikowania: 18.01.2014
Osoba publikująca: Krzysztof Bartosz